Tanzschule Böhm · od 1987 · Dolny Ren

Tanzschule Böhm Emmerich – taniec, bo sprawia radość

Od 1987 roku Tanzschule Böhm oferuje osobiste lekcje tańca w Emmerich, Kleve, Rees, Goch i regionie Dolnego Renu. Taniec towarzyski, pierwszy taniec, Discofox, lekcje prywatne i VideoClipDance prowadzone są jasno, przyjaźnie i z pasją.

wykwalifikowani nauczycieleod 1987VideoClipDance i show dancedoświadczenie mistrzowskie

Osobista nauka tańca w Emmerich

Lekcje tańca z doświadczeniem, spokojem i jasnym prowadzeniem

Tanzschule Böhm łączy klasyczną kompetencję szkoły tańca z nowoczesną pracą choreograficzną. Najważniejsze są osobiste prowadzenie, precyzyjne wyjaśnienia i lekcje, które dają więcej pewności oraz muzykalności.

01

Wykwalifikowani nauczyciele

Sabine i Hubert Böhm uczą nie tylko kroków, lecz także techniki, rytmu, prowadzenia, postawy i wyczucia tańca.

02

Specjalność VideoClipDance

Lata pracy z grupami, pokazami i mistrzostwami wpływają na jakość całego nauczania.

03

Mocno zakorzenieni regionalnie

Emmerich, Kleve, Rees, Goch, Elten i Dolny Ren to naturalny obszar działania.

Kwalifikacje i organizacja

Nauka tańca z certyfikowanym przygotowaniem – osobiście i przyjaźnie

Dobre lekcje tańca poznaje się po jasnych wyjaśnieniach, bezpiecznym ruchu i przyjemności z powrotu na zajęcia. Sabine i Hubert Böhm łączą certyfikowane przygotowanie z cierpliwością, doświadczeniem scenicznym i indywidualnym podejściem.

Portret Huberta Böhma, certyfikowany nauczyciel tańca ADTV w Tanzschule Böhm w Emmerich

Hubert Böhm

certyfikowany nauczyciel tańca ADTV. ADTV oznacza Allgemeiner Deutscher Tanzlehrerverband e.V.

Portret Sabine Böhm, certyfikowana nauczycielka tańca BDT e.V. w Tanzschule Böhm w Emmerich

Sabine Böhm

certyfikowana nauczycielka tańca BDT e.V. BDT e.V. oznacza Berufsverband Deutscher Tanzlehrer e.V.

Tanzschule Böhm

członek BDT e.V. – dodatkowy sygnał fachowości, zaufania i stałej jakości nauczania.

Zakotwiczeni w regionie

Tanzschule Böhm dla Emmerich, Kleve, Rees, Goch i Dolnego Renu

Uczestnicy przyjeżdżają z Emmerich, Elten, Kleve, Rees, Goch, Isselburg i regionu Dolnego Renu. Cenią osobiste podejście, jasne wyjaśnienia oraz doświadczenie Sabine i Huberta Böhm.

Najczęstsze pytania

Czy mogę wysłać niezobowiązujące zapytanie?

Tak. Formularz jest niezobowiązujący i pomaga nam dobrać odpowiedni kurs, grupę lub lekcję prywatną.

Czy potrzebne jest wcześniejsze doświadczenie?

Nie. Wiele ofert jest odpowiednich dla początkujących i osób wracających do tańca.

Gdzie znajduje się Tanzschule Böhm?

Tanzschule Böhm działa w Emmerich am Rhein i obsługuje Emmerich, Kleve, Rees, Goch oraz Dolny Ren.

Osobista konsultacja

Poproś o konsultację

Napisz krótko, czego szukasz. Odpowiednie pola pomagają nam dobrać kurs, grupę lub lekcję prywatną. Abyśmy mogli szybciej odpowiedzieć, Twoja wiadomość zostanie dla nas dodatkowo przetłumaczona na język niemiecki.